Реєстрація оцінювача в системі

Для початку роботи з сервісом оцінювачу необхідно в першу чергу отримати доступ до свого облікового запису в системі. Ми намагалися максимально спростити Ваш доступ до свого облікового запису оцінювача. Для цього необхідно виконати наступні дії, які займуть лише декілька хвилин Вашого часу...

Як розпочати роботу в системі?

знайдіть себе у системі

За допомогою, наведеної на даній сторінці, форми знайдіть свій профайл в веб-системі. Для цього введіть номер Вашого свідоцтва.

верифікуйте себе

Заповніть коротку анкету, яка дозволить нам верифікувати введену Вами інформацію та ідентифікувати Вас.

 

Після відправлення анкети-заявки для отримання доступу до аккаунту оцінювача в системі, з Вами зв'яжеться представник служби підтримки нашого сервісу для підтвердження заповненої Вами анкети та відправлення на Вашу контактну електронну пошту даних для доступу до Вашого акаунту оцінювача.

Якщо Ви не знайшли себе

Якщо в процесі ідентифікації Ваша ліцензія не була знайдена в нашій базі оцінювачів, то заповніть та надішліть належну форму запиту. На основі Ваших даних ми ідентифікуємо Вас як оцінювача і внесемо інформацію про Вас в базу нашого сервісу. Після цього, на Вашу контактну електронну пошту будуть відправлені логін і пароль для доступу до кабінету оцінювача в веб-системі .

У разі, якщо інформація про Вас вже внесена у базу сервісу але у Вас не виходить пройти процедуру пошуку Вашого свідоцтва оцінювача або ж верифікації Ваших даних, то негайно зв'яжіться з нашою Службою підтримки і ми в найкоротші терміни вирішимо проблему.

 


База оцінювачів України сформована на основі інформації про оцінювачів, розміщеної в публічному доступі в мережі Інтернет, або ж інформації, наданої самими оцінювачами.

Доступ до системи УкрОцінка