Анкета оцінювача

ТОВ Центр економіко-правових досліджень ЦЕНЗОР
Свідоцтво оцінювача №386/20 від 18/05/2020

Інформація про оцінювача

У нашому центрі економіко-правових досліджень ЦЕНЗОР ви можете замовити не тільки проведення одноразову послугу, а й отримати ефективні комплексні рішення. А саме, професійний супровід проекту або справи, яке дає можливість швидко і грамотно вирішувати широкий спектр завдань, в питаннях оцінка всіх видів майна та юридичних послуг.

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.8
Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства

ТОВ Центр економіко-правових досліджень ЦЕНЗОР здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Запоріжжя, Бердянськ, Василівка, Вільнянськ, Гуляйполе, Дніпрорудне, Енергодар, Кам'янка-Дніпровська, Мелітополь, Молочанськ, Оріхів, Пологи, Приморськ, Токмак

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

оцінювачем не були надані сертифікати

Інформацію, щодо наявності сертифікатів та строку їх дії, Ви можете отримати звернувшись безпосередньо до оцінювача за контактною інформацією, поданою в даній анкеті.

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Представництво:

Запорізька область
м. Запоріжжя, вул. Леоніда Жаботинського 50, оф. 301

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки