Анкета оцінювача

ПП «Дисконт»
Свідоцтво оцінювача №313 від 18/04/2016

Інформація про оцінювача

Приватне підприємство «Дисконт», створене в 2002 році.
Адреса для листування: 18000, місто Черкаси, а / я 218.
З дати заснування суб'єкт оціночної діяльності працює на ринку України здійснюючи оцінку майна як базову при купівлі-продажу, застави та оренди імущества.Підприємство має досвід участі в тендерах на проведення робіт з оцінки державного і комунального майна та виконувало роботи з оцінки державного і комунального майна для приватизації та оренди. В даний час підприємство співпрацює з Управлінням власністю міста Черкаси, регіональними відділеннями Фонду державного майна України, виконавчою службою, Черкаським обласним управлінням Ощадбанку України, ВАТ «МИРОНІВСЬКИЙ ХЛІБОПРОДУКТ» та іншими підприємствами і організаціями України.
Види експертної спеціалізації:

1. Оцінка об'єктів у матеріальній формі:

1.1 Оцінка об'єктів нерухомого майна.

1.2 Оцінка машин, обладнання та окремих видів транспортних засобів.

1.3 Оцінка автотранспортних засобів.

1.4 Оцінка літальних апаратів.

1.5 Оцінка судноплавних засобів.

2.Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності:

2.1 Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім оцінки прав на об'єкти інтелектуальної власності).

2.2 Оцінка прав на об'єкти інтелектуальної власності.

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.4
Оцінка літальних апаратів
1.5
Оцінка судноплавних засобів
2.1
Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)
2.2
Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності

ПП «Дисконт» здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Черкаси, Ватутіне, Городище, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Чигирин, Шпола

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

оцінювачем не були надані сертифікати

Інформацію, щодо наявності сертифікатів та строку їх дії, Ви можете отримати звернувшись безпосередньо до оцінювача за контактною інформацією, поданою в даній анкеті.

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Черкаська область
м. Черкаси , вул. Хрещатик, 214

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки