Анкета оцінювача

ТОВ «Центр експертного дослідження»
Свідоцтво оцінювача №16088/14 від 04/03/2017

Інформація про оцінювача

Оценка движимого и недвижимого имущества (квартиры, домовладения, земельные участки,автотранспорт, производственное оборудование, оценка бизнеса,предприятий, имущественныз комплексов). Мы сопровождаем весь ход процесса оценки имущества.  В штате нашего предприятия работают специалисты с десятилетним опытом работы. Не имеет значения, в каком городе Вы находитесь,   мы проведем оценку Вашего имущества в жатые сроки и  качественно. По окончанию работы мы предоставляем "Отчет об оценке", заверенный Субъектом Оценочной Деятельности.Он являеться официальным документом, подтверждающим актуальную рыночную стоимость объекта оценки.Заключаем договора абонентского обслуживания предприятий на постоянной основе. Мы открыты для любых форм сотрудничества.

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.8
Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства

ТОВ «Центр експертного дослідження» здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Дніпропетровськ, Апостолове, Верхівцеве, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Дніпродзержинськ, Жовті Води, Зеленодольськ, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Орджонікідзе, Павлоград, Перещепине, Першотравенськ, Підгородне, П'ятихатки, Синельникове, Тернівка

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Дніпропетровська область
м. Кривий Ріг, просп. Металургів, буд. 35

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки