Анкета оцінювача

ФОП Войтович Михайло Феодосійович
Свідоцтво оцінювача №782/15 від 12/10/2015

Інформація про оцінювача

Консультації в галузі оцінки майна - безкоштовно!!!

Послуги оцінки:
- нерухомого майна: квартир, приватних домоволодінь, нежитлових будівель та приміщень (торговельних, офісних, складських, виробничих тощо);
- обладнання, технологичних ліній;
- транспортних засобів: легкових автомобілів, вантажних автомобилів, спецтехніки, інших видов авто- та мототехніки;
- товарів в обороті (сировини, матеріалів, готової продукції).

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.7
Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність

ФОП Войтович Михайло Феодосійович здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Житомир, Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Коростень, Коростишів, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Радомишль, Чуднів

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

оцінювачем не були надані сертифікати

Інформацію, щодо наявності сертифікатів та строку їх дії, Ви можете отримати звернувшись безпосередньо до оцінювача за контактною інформацією, поданою в даній анкеті.

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Житомирська область
м. Новоград-Волинський, вул. Робітнича, буд. 22

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки