Анкета оцінювача

ТОВ «Гарант-Експертиза»
Свідоцтво оцінювача №15882/13 від 27/12/2013

Інформація про оцінювача

Незалежна оцінка нерухомості (незалежна оцінка) - це сертифікована платна послуга, яку надає товариство з обмеженою відповідальністю «Гарант-Експертиза».

ТОВ «Гарант-Експертиза» пропонує послуги незалежної оцінки майна з метою визначення вартості для різних сфер діяльності: кредитування, цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства, судових справ, страхування, прийняття управлінських чи інвестиційних рішень, ліквідація підприємства, оренда, приватизація, визначення матеріальних збитків від пожежі чи залиття та ін.

ТОВ «Гарант-Експертиза» має право здійснювати незалежну оцінку майна, що підтверджено Сертифікатом суб’єкта оціночної діяльності №15882/13, виданий Фондом державного майна України 27.12.2013 року.

Компанія «Гарант-Експертиза», яка має великий досвід роботи, дуже ретельно стежить за дотриманням всіх вимог чинного Законодавства.

При оцінці нерухомості, будь то оцінка квартири, оцінка торгових приміщень або навіть оцінка гаражів, враховуються всі фактори, що впливають на вартість нерухомості.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід і високий рівень сервісу за розумні гроші.

Звичайно, оцінити житлову нерухомість «на око» здатен кожен, однак краще цей відповідальний захід довірити професіоналу. Довіривши оцінку нерухомості професіоналам, ви можете бути впевнені в тому, що результат виконаної роботи дозволить дізнатися максимально точну вартість об'єкта, за якої він може бути куплений або реалізований.

Чому варто звернутися саме до нас?

·         Досвід більше 18 років;

·         Оцінка вартості майна та майнових прав здійснюється у відповідності з процедурами, визначеними діючим законодавством України, на основі договору із Замовником;

·         За результатами проведеної роботи складається звіт про оцінку вартості майна та майнових прав, що має повну юридичну силу для учасників угод і користувачів звіту;

·         У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають великий досвід роботи у сфері оцінки;

·         максимально точні результати оцінки за мінімальні терміни;

·          оцінка об'єктів будь-якої складності;

·          оптимальне співвідношення ціни та якості;

·          Доступна ціна.

Увага! Якщо Вам потрібна «дешева» або нечесна оцінка, просимо НЕ ЗВЕРТАТИСЯ в нашу компанію. Основними принципами діяльності ТОВ «Гарант-Експертиза» є якість виконуваних робіт та професійний підхід.

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.4
Оцінка літальних апаратів
1.5
Оцінка судноплавних засобів
1.7
Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність
2.1
Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)
2.2
Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності

ТОВ «Гарант-Експертиза» здійснює оціночну діяльність в наступних районах м. Києва: Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

м. Київ, вул. Червоноармійська, буд. 131 к.5

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки