Анкета оцінювача

ПП «АВЕРТІ»
Свідоцтво оцінювача №514/17 від 31/05/2017

Інформація про оцінювача

Компанія "Аверті" виконує оціночні роботи по всім існуючим напрямкам оцінки, однак нашим пріоритетом є оцінка активів підприємств, бізнесу та інтелектуальної власності.

Штат кваліфікованих оцінювачів компанії становить 5 осіб. Фахівці компанії мають базову економічну освіту, ступінь MBA, сертифіковані Фондом держмайна України. Досвід практичної оціночної діяльності - від 4 до 17 років, в т.ч. викладацької діяльності - 14 років.

Фахівці компанії мають унікальний досвід в оцінці бізнесу, цінних паперів і таких складних в оцінці об'єктів, як майнові права інтелектуальної власності, авторські та суміжні права.

Наші переваги:

1. Оціночна компанія «Аверті» є членом Європейської бізнес асоціації (ЕВА) і Київської торгово-промислової палати (КТПП).

2. Оцінювачі оціночної компанії «Аверті» - дипломовані фахівці, які здобули вищу освіту в кращих навчальних закладах країни (НУ ім. Т.Г.Шевченка, МІМ-Київ та ін.), Які мають досвід практичної оціночної діяльності до 17 років.

3. Керівник компанії має досвід практичної діяльності понад 17 років, крім цього понад 14 років викладає оцінку нерухомості, бізнесу і ОІВ в провідних профільних навчальних закладах: Міжнародному інституті бізнесу (МІБ), Міжнародній бізнес-школі Nikland, Інституті інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії, Українській комерційній школі та інших.

4. Компанія «Аверті» працює на власній ресурсній базі: 5 штатних оцінювачів та понад 10 представників в регіонах, зручно розташований в діловому центрі офіс, укомплектований всім необхідним офісною технікою.

5. Співробітники компанії є досвідченими оцінювачами, що активно проводять оціночну діяльність як у практичній формі, так і у формі викладацької діяльності, як керівники стажування, консультанти та рецензенти звітів з оцінки майна.

6. Компанія має досвід роботи з міжнародними компаніями по оцінці бізнесу і девелоперських проектів, а також досвід виконання робіт для цілей M & A, IPO, Due Diligence, IAS.

7. Звіти можуть бути як українською, так російською та англійською.

8. Гарантуємо виконання роботи якісно та вчасно.

Співробітники ОК Аверті є членами ВГО «Федерація оцінювачів бізнесу та інтелектуальної власності», www.fobis.com.ua та саморегулівної організації оцінювачів (СРО) ВГО «Союз експертів України» 

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.4
Оцінка літальних апаратів
1.5
Оцінка судноплавних засобів
1.7
Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність
2.1
Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)
2.2
Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності

ПП «АВЕРТІ» здійснює оціночну діяльність в наступних районах м. Києва: Голосіївський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

вул. Володимирська, б. 82А, офіс 7 (фактичне місце знаходження)

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки