Анкета оцінювача

ТОВ «ЕКСПЕРТ АЛВЕР»
Свідоцтво оцінювача №15571/13 від 15/11/2013

Інформація про оцінювача

ТзОВ "ЕКСПЕРТ АЛВЕР" надає послуги з оцінки майна нерухомого (квартири, будинки, нежитлові приміщення) та рухомого (транспортні засоби, спецтехніка, обладнання)
для цілей оподаткування та нарахування і сплати обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

3.0
Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства

ТОВ «ЕКСПЕРТ АЛВЕР» здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Чернівці, Вашківці, Вижниця, Герца, Заставна, Кіцмань, Новодністровськ, Новоселиця, Сокиряни, Сторожинець, Хотин

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

оцінювачем не були надані сертифікати

Інформацію, щодо наявності сертифікатів та строку їх дії, Ви можете отримати звернувшись безпосередньо до оцінювача за контактною інформацією, поданою в даній анкеті.

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Чернівецька область
м. Чернівці, вул. Головна 122А, ОЦ "Квадрат", 3 поверх, оф.320

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки