Анкета оцінювача

ПП «Саната»
Свідоцтво оцінювача №12193/11 від 14/07/2011

Інформація про оцінювача

Приватне підприємство «Саната» створене на початку 2005 року. Підприємство має Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності № 833/17 виданий Фондом державного майна України 28.08.2017р. та Ліцензію на проведення землеоціночних робіт серія АД № 034193, видану Державним агентством земельних ресурсів України відповідно до Рішення № 269 від 01.06.2012р.

У складі підприємства працюють досвідчені фахівці з оцінювання майна і майнових прав з досвідом роботи у цій галузі понад 20 років. Спеціалісти ПП «Саната» – це робітники, які мають тривалий стаж роботи у таких спеціалізованих підприємствах та установах з управління майном та оцінювання майна як центральний апарат Фонду держмайна України, провідні оціночні структури України та м. Києва.

Накопичений досвід спеціалістів фірми з оцінки майна дозволяє виконувати роботи будь-якої складності та специфіки у стислі строки з дотриманням усіх нормативних вимог щодо оцінки майна.

Спеціалізації напряму 1 "Оцінка об'єктів у матеріальній формі":

1.1 – «Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них»; (без права окремо проводити оцінку земельних ділянок)

1.2 – «Оцінка машин і обладнання»;

1.3 –  «Оцінка колісних транспортних засобів»;

1.4 – «Оцінка літальних апаратів»;

1.5 – «Оцінка судноплавних засобів»;

1.7 – «Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність».

Спеціалізації напряму 2 "Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об'єкти інтелектуальної власності":

2.1 – «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)»;

2.2 – «Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності».

Окремо від зазначенних вище 2 напрямів в оцінці в Україні проводиться експертна грошова оцінка земельних ділянок.

А ТАКОЖ:

Експертна грошова оцінка земельних ділянок.

Структура організації діяльності Приватного підприємства є оптимально спланованою, що дозволяє мінімізувати виробничі витрати і, як результат, – знизити вартість робіт до конкурентно прийнятних значень та у відповідності з Наказом ФДМУ від 05.08.2015 р. № 1109. 

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.4
Оцінка літальних апаратів
1.5
Оцінка судноплавних засобів
1.7
Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність
2.1
Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)
2.2
Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності

ПП «Саната» здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Черкаси, Ватутіне, Городище, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Христинівка, Чигирин, Шпола

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

оцінювачем не були надані сертифікати

Інформацію, щодо наявності сертифікатів та строку їх дії, Ви можете отримати звернувшись безпосередньо до оцінювача за контактною інформацією, поданою в даній анкеті.

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Черкаська область
18005, м. Черкаси, вул. Новопречистенська, 6

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки