Анкета оцінювача

СПД Попроцький Сергій Степанович
Свідоцтво оцінювача №551/15 від 03/07/2015

Інформація про оцінювача

ФОП ПОПРОЦЬКИЙ СЕРГІЙ СТЕПАНОВИЧ, м.Кам'янець-Подільський вул.Огієнка,28/5 оф.1 . Регіон здійснення діяльності - Хмельницька обл. На ринку оцінки - 17років. 

Види оцінки: оцінка нерухомості, транспорту, машин і обладнання(кв.св.МФ№201 від 31.05.2003р.); оцінка земельни ділянок(кв.св.МК№00131 від 01.04.2006р.).

Види судових експертиз: будівельно-технічна, земельно-технічна, оціночно-будівельна,оціночно-земельна(св.№1520 від 30.09.2011р.).   

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів

СПД Попроцький Сергій Степанович здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Хмельницький, Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам'янець-Подільський, Красилів, Нетішин, Полонне, Славута, Старокостянтинів, Шепетівка

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

оцінювачем не були надані сертифікати

Інформацію, щодо наявності сертифікатів та строку їх дії, Ви можете отримати звернувшись безпосередньо до оцінювача за контактною інформацією, поданою в даній анкеті.

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Хмельницька область
м. Кам’янець-Подільський, вул. Вокзальна, 97/52

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки