Анкета оцінювача

ТОВ «А-ЛЕКС 2000»
Свідоцтво оцінювача №14943/13 від 29/07/2013

Інформація про оцінювача

ТОВ «А-ЛЕКС 2000» виконує оцінку майна та майнових прав для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства.

Наша компанія працює за стандартами якості, затвердженими законами України, постановами Кабінету міністрів Украіни та наказами Фонду держмайна України.
Працівники компанії мають достатній досвід та належні професійні знання для виконання оцінки будь якої складності.

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

3.0
Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства

ТОВ «А-ЛЕКС 2000» здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Херсон, Берислав, Генічеськ, Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка, Скадовськ, Таврійськ, Цюрупинськ

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

оцінювачем не були надані сертифікати

Інформацію, щодо наявності сертифікатів та строку їх дії, Ви можете отримати звернувшись безпосередньо до оцінювача за контактною інформацією, поданою в даній анкеті.

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Херсонська область
м. Херсон, вул.. Червонофлотська 17, оф. 223

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки