Анкета оцінювача

ФОП Мархоцький Олексій Миколайович
Свідоцтво оцінювача №472/17 від 24/05/2017

Інформація про оцінювача

Товариство з обмеженою відповідальністю "ТриАлекс" було створене і зареєстровано Реєстраційною палатою Вінницької міської ради 26 грудня 2000 року. Згідно з наданим Фондом державного майна України Сертифікатом підприємство займається оціночною діяльністю всіх форм власності на території України.

На підприємстві працюють висококваліфіковані спеціалісти з оціночної діяльності.

Засновниками ТОВ "ТриАлекс" є : 1. Мархоцький Олексій Миколайович.

Директором ТОВ "ТриАлекс" є Мархоцький О. М, який у 1998 році закінчив Вінницький державний технічний університет і в цьому же році успішно закінчив курси в Учбовому центрі консалтингової фірми "Експерт-Л" та отримав кваліфікацію спеціаліста по експертній оцінці нерухомості, бізнесу та обладнання. Мархоцький О. М. щорічно проходить курси підвищення кваліфікації оцінювача і має відповідні сертифікати. Досвід практичної роботи становить 15 років.

За час роботи – підприємством проведено понад 5000 оцінок майна (об‘єктів нерухомості), понад 10 тисяч робіт з оцінки рухомого майна, також проводилися оцінки майнових комплексів підприємств Державної та недержавної форм власності.

ТОВ "ТриАлекс" неодноразово співпрацювало з комунальний майном м. Вінниця та з регіональним відділенням ФДМУ. З 2000 року підприємство тісно співпрацює з Державною виконавчою службою Вінницької області, проводить оцінки майна в усіх регіонах України.

В період з 2000 по 2003 роки підприємство активно співпрацювало з Податковою службою. В теперішній час основним видом діяльності є оцінка об‘єктів всіх видів під заставу. Підприємство має повний комплекс програмного та комп‘ютерного забезпечення для проведення робіт в галузі оцінки майна майнових прав та бізнесу, виїзди на об‘єкти оцінок підприємство виконує на власному автотранспорті.

Поряд знаходиться регіональне відділення ФДМУ у Вінницькій області, Вінницький проектний інститут, декілька банківських установ, митна служба України у Вінницькій області, що надає важливі переваги у роботі з клієнтами. Офіс знаходиться майже у самому центрі міста. Експерти підприємства пройшли курси підвищення кваліфікації за всіма напрямками, що підтверджується відповідними сертифікатами. Роботи з експертних оцінок проводяться у відповідності до професійних норм та стандартів оціночної діяльності затверджених Радою УТО та Міжнародних норм та стандартів оцінки.  

Підприємство є гарантом швидкості та якості виконаних робіт.   Адреса підприємства: м. Вінниця, вул. Гоголя, 11/1.   Завжди готові допомогти Вам в вирішенні питань з оцінки вартості Вашого майна.

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.4
Оцінка літальних апаратів
1.5
Оцінка судноплавних засобів
1.7
Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність
2.1
Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності)
2.2
Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності

ФОП Мархоцький Олексій Миколайович здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Вінниця, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнівань, Жмеринка, Іллінці, Калинівка, Козятин, Ладижин, Липовець, Могилів-Подільський, Немирів, Погребище, Тульчин, Хмільник, Шаргород, Ямпіль

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

оцінювачем не були надані сертифікати

Інформацію, щодо наявності сертифікатів та строку їх дії, Ви можете отримати звернувшись безпосередньо до оцінювача за контактною інформацією, поданою в даній анкеті.

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Вінницька область
м. Вінниця, вул. Гоголя 11, кв. 1

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки