Анкета оцінювача

ТОВ «НОМО»
Свідоцтво оцінювача №14928/13 від 29/07/2013

Інформація про оцінювача

Товариство з обмеженою відповідальністю "НОМО" засноване 2012 році. Предметом господарської діяльності товариства є оцінка для цілей оподаткування.

ТОВ "НОМО" проводить оцінку майна, майнових прав для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до чинного законодавства (у тому числі і земельних ділянок).

ТОВ «НОМО» здійснює оціночну діяльність в межах території України.

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них

ТОВ «НОМО» здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Миколаїв, Баштанка, Вознесенськ, Нова Одеса, Новий Буг, Очаків, Первомайськ, Снігурівка, Южноукраїнськ

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

Регіон: Миколаївська область
Тип майна: Земельні ділянки

Виконали дуже швидко. Дякую.

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Миколаївська область
м. Южноукраїнськ, просп. Соборності, буд. 5, ел. почта - tov.nomo@yandex.ua

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки