Анкета оцінювача

СПД Смольняк Євгенія Михайлівна
Свідоцтво оцінювача №12622/11 від 07/11/2011

Інформація про оцінювача

Оцінка майна: нежитлова  нерухомість ( офіс, магазин, склад, гараж тощо...) житлова нерухомість (квартира, домоволодіння)

місце діяльності - Івано-Франківська обл.

Кваліфікаційне свідоцтво оцінювача видане ФДМУ та Інститутом підприємництва та перспективних технологій    серія МФ №6106 від 7 червня  2008 року

Посвідчення видане ФДМУ та Інститутом підприємництва та перспективних технологій про підвищення кваліфікації оцінювача МФ № 5437-ПК від 04 червня 2014рСвідоцтво ФДМУ про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів №6663 від 10 липня 2008 року

066 23 27 571

Оцінювач проводить оціночну діяльність:

1.1
Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них
1.2
Оцінка машин і обладнання
1.3
Оцінка колісних транспортних засобів
1.7
Оцінка рухомих речей, крім таких, що належать до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів та тих, що становлять культурну цінність

СПД Смольняк Євгенія Михайлівна здійснює оціночну діяльність в наступних містах та населених пунктах: Івано-Франківськ, Болехів, Бурштин, Галич, Городенка, Долина, Калуш, Коломия, Косів, Надвірна, Рогатин, Снятин, Тисмениця, Тлумач, Яремче

Виконані звіти

Для перегляду номеру звіту по оцінці майна, виконаного нашою компанією, оберіть в Календарі звітів дату, коли був сформований звіт.

Або зверніться до нас за наведеними телефонами у розділі Контакти для отримання вичерпної інформації щодо порядкового номеру звіта, який був виконаний нашої компанією.


Відгуки клієнтів

у даного оцінювача поки що відгуки відсутні

Відгуки можуть залишати лише клієнти, які оформили заявку у даного оцінювача на послуги оцінки майна, через веб-сервіс «УкрОцінка», та скористались його послугами по оцінці майна.

Сертифікати оцінювача

оцінювачем не були надані сертифікати

Інформацію, щодо наявності сертифікатів та строку їх дії, Ви можете отримати звернувшись безпосередньо до оцінювача за контактною інформацією, поданою в даній анкеті.

Отримати консультацію оцінювача

У Вас є питання до оцінювача щодо оцінки майна, але немає можливості або часу на телефонні переговори з оцінювачем та відвідування його офісу? Заповніть форму прямо зараз і отримаєте консультацію оцінювача з Вашого питання.

Якщо Вас цікавить виключно питання строків та вартості, щодо замовлення оцінки майна — заповніть форму праворуч. Дякуємо!


Контактна інформація

Контактні телефони:
Головний офіс:

Івано-Франківська область
м. Івано-Франківськ, вул. Гната Хоткевича, буд. 44, корпус 3, кв. 44 т. 066 23 27 571

Замовити оцінку майна

Додати коментар до заявки