Як працює система пошуку оцінювачів УКРОЦІНКА

Пошук та представлення повної і неупередженої інформації про оцінювачів в Україні. Організація веб-сервісу з прийому заявок від користувачів та направлення їх оцінювачам. Проведення тендерів між оцінювачами щодо оцінки майна...

Основне завдання сервісу

В зв'язку з значною реформацією даної галузі та зважаючи на швидкий розвиток технологій постала нагальна потреба в створені всеукраїнського сервісу, на якому була б зібрана неупереджена та актуальна інформація про оцінювачів з різних регіонів України, та в якому був би доступний спеціалізований пошук оцінювачів, в залежності від регіону України і типу оцінюваного майна, та подальше замовлення послуг оцінювачів.

Як працює наш сервіс

пошук оцінювачів

Завдяки нашій пошуковій системі Ви можете здійснити швидкий пошук оцінювачів згідно типу оцінюваного майна або за місцем знаходження оцінювання.

перегляд анкет

Переглядаючи облікову картку оцінювача та отримавши з неї достовірну та неупереджену інформацію Ви маєте змогу сформувати свій перелік оцінювачів, які відповідають Вашим запитам.

відправка заявки

Зробивши свій вибір Ви матимете змогу відправити заявку на оцінку майна, як окремо взятому оцінювачу, так і групі обраних оцінювачів. Або провести тендер з оцінки майна серед оцінювачів.

Які переваги ви отримуєте

актуально про оцінювачів

В облікових картках оцінювачів Ви знайдете максимально достовірну та неупереджену інформацію про оцінювача. А саме, Ви зможете переглянути перелік сертифікатів оцінювача, відгуки користувачів про його роботу, перелік виконаних звітів, контактну інформацію, тощо.

заявки з оцінки майна

Завдяки нашому сервісу Ви зможете безпосередньо з сайту відправити заявку на замовлення оцінювання майна у обраного оцінювача або звернутися до груп оцінювачів та обрати найбільш цікаву пропозицію від одного з обраних Вами оцінювачів.

тендерна система

Завдяки нашому сервісу Ви маєте змогу провести тендер з оцінювання Вашого майна серед великої аудиторії оцінювачів майна в Україні. Таким чином, Ви зможете отримати великий вибір пропозицій від оцінювачів та обрати найбільш вигідний для Вас варіант з оцінювання Вашого майна.

відгуки про оцінювачів

Переглядаючи облікову картку оцінювача, Ви можете ознайомитися з наявними відгуками інших користувачів відносно даного оцінювача та сформувати свою власну та неупереджену думку стосовно якості сервісу з оцінювання майна, проведеного оцінювачем до цього.

обрані оцінювачі

За допомогою сервісу УКРОЦІНКА Ви маєте змогу сформувати свій перелік обраних оцінювачів. Це дозволить Вам працювати виключно з обраними оцінювачами з метою визначення найліпшої пропозиції від одного з обраних оцінювачів.

зворотній дзвінок

Переглядаючи інформацію про оцінювача, якщо у Вас відсутня змога зв'язатися з оцінювачем, Ви маєте змогу замовити зворотній дзвінок і Вам представник оцінювача зателефонує та відповість на всі Ваші запитання.

Необхідно оцінити своє майно?

Додати коментар до заявки