Чим корисний оцінювачу в Україні веб-сервіс УКРОЦІНКА?

являє собою спеціалізований веб-сервіс для оцінювачів України, який автоматизує подачу і обробку заявок користувачів, на проведення оцінки майна. При цьому, сервіс стане для Вас інструментом, який дозволить автоматизувати Вашу діяльність з проведення оцінки майна юридичних і фізичних осіб, у тому числі оцінки майна для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, що стягуються відповідно законодавства.

Завдяки сервісу Ви зможете уникнути витрат на створення, і надалі, обслуговування веб-сайту, та отримати потужний і дієвий інструмент генерації нових замовлень на проведення послуг з оцінки майна, при мінімальних витратах на отримання цих замовлень.

Що Ви отримуєте від сервісу

аудиторія сервісу

Ми допоможемо Вам не думати про те, звідки взяти клієнтів. Ми будемо формувати для Вас потік клієнтів, які будуть зацікавлені у Вашому сервісі з оцінки майна.

участь в тендерах

Використовуючи нашу систему Ви зможете взяти участь в різних тендерних торгах з оцінки майна юридичних і фізичних осіб.

відгуки клієнтів

Ми систематизуємо всі відгуки Ваших клієнтів щодо сервісу і якості оціночних робіт та сформуємо позитивний образ про Вас серед майбутніх клієнтів.

автоматизація бизнесу

Наш веб-сервіс допоможе Вам автоматизувати значну частину бізнес-процесів, які пов'язані з Вашої оціночною діяльністю.

веб-сторінка оцінювача

Ми створимо для Вас веб-сторінку оцінювача, яка буде задовольняти всім вимогам, що пред'являються ФДМУ до веб-сайтів оцінювачів.

консультація клієнтів

Ми допоможемо Вам організувати консультації клієнтів через інтернет. При цьому, Ви будете впевнені що клієнт завжди отримає Вашу відповідь.

Як розпочати роботу з системою?

Для початку роботи з сервісом оцінювачу необхідно в першу чергу отримати доступ до свого облікового запису в системі. Для цього необхідно виконати наступні дії...

знайдіть себе в системі

За допомогою, наведеної на даній сторінці, форми знайдіть свій профайл в веб-системі. Для цього введіть номер Вашого свідоцтва.

заповніть форму доступу

Заповніть коротку анкету, яка дозволить нам верифікувати введену Вами інформацію та ідентифікувати Вас.

увійдіть в веб-систему

Після отримання логіна і пароля Ви зможете увійти в веб-систему і скористатися можливостями нашого веб-сервісу.

розвивайте свій бізнес

Використовуйте різноманіття наших сервісів та клієнтську базу для автоматизації, подальшого розвитку та вдосконалення Вашого бізнесу.


Ми впевнені, що сервіс стане для Вас ефективним інструментом, який дозволить знайти нових клієнтів і автоматизувати Ваші бізнес-процеси!

Доступ до системи УкрОцінка


Не знайшли себе в базі — не турбуйтеся!
Ви також маєте змогу додати інформацію про Вас та користуватися сервісом для отримання замовлень з оцінки майна в Україні.